Особливості догляду за килимами в будинку, де є домашні тварини

Для створення затишку в приміщенні часто використовуються килимові покриття. З їх допомогою можна добитися перетворення інтер'єру, до того жкилимизберігають тепло і є практичним предметом інтер'єру. У власників домашніх тварин можуть виникнути проблеми з доглядом за покриттям для підлоги, але якщо знайти правильний підхід до справи, то питання швидко вирішиться.

Заходи попередження забруднень

Власники домашніх вихованців з довгою шерстю повинні взяти за правило регулярно їх вичісувати, інакше вся шерсть заб'ється в підлогове покриття. Очищати килими від волосся - Морочне справа, особливо, якщо покриттям має довгий ворс. Альтернативою вичісування є стрижка: прибрати зайву шерсть можна самостійно в домашніх умовах або ж відвезти вихованця в спеціалізовану перукарню.

Помітивши, що улюбленець проводить багато часу на підлозі, любить там подрімати, слід придбати спеціальну підстилку або лежанку. Особливо радикальним методом буде коробка, в яку любить забиратися більшість домашніх вихованців, але варіант не виглядає естетично.

Щоб улюбленець не точив кігті об поверхню покриття, тим самим залишаючи на поверхні шерсть з лапок, купіть спеціальну когтеточку або регулярно обрізайте кігтики.

Пам'ятайте, що догляд за килимами буде набагато простіше, якщо не пускати проблему на самоплив, і запобігти ухваленню особливо складних заходів.

Способи позбавлення від шерсті на поверхні

використовуємо пилосос

Якщо вовни трохи, зібрати її зможе потужний пилосос. Господарям домашніх улюбленців слід пилососити кілька разів на тиждень, а в періоди линьки - щодня.

Вологе прибирання

Коли волосся багато і пилосос не справляється, доведеться вдатися до інших методів. Допоможе вологий віник, яким слід підмести килим. Інший спосіб - волога ганчірка, щітка, клейка стрічка. Власники довгошерстих вихованцем кажуть, що видалити волосяний покрив з килима можна за допомогою рукавички для вичісування улюбленців.

Кондиціонер для білизни

За допомогою цього засобу можна полегшити усунення вовни пилососом. Розпорошите невелику кількість кондиціонера над пульверизатором. Після цього пройдіться пилососом. Головне - підібрати засіб, що підходить для кольору вашого вироби.

виведення плям

Видалити з тканини плями життєдіяльності улюбленців можна за допомогою спеціальних засобів, а також оцту, соди.

Килими та вихованці цілком сумісні, головне знайти і застосовувати відповідний спосіб очищення поверхні.

 

  • Особливості догляду за килимами в будинку, де є домашні тварини
Top