Публічна оферта


Договір публічної оферти від 01.01.2020

Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Інтернет-магазин www.ratio.ua є торговим майданчиком ФОП Ковальчук Ігор Олександрович. У зв'язку з цим, договірні відносини між покупцем і продавцем ФОП Ковальчуком Ігорем Олександровичем оформляються у вигляді договору публічної оферти.

Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісний замовлення і за невиконання умов даного договору.

Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Оформити замовлення» на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки. У разі необхідності, за бажанням покупця, договір може бути оформлений в простій письмовій формі.

Визначення термінів і понять

Інтернет-магазин - сайт www.ratio.ua, призначений для ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару, за допомогою мережі інтернет, умовами на яких здійснюється продаж товару Продавцем виключають можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром - дистанційного способу продажу товару.

Товар - перелік найменувань асортименту, представлений до продажу в Інтернет-магазині.

Покупець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, яке відвідало Інтернет-магазин, що має намір придбати Товар.

Продавець - власник товару, пропонованого для продажу на майданчику Інтернет-магазину.

Загальні положення

·         Вартість товару в магазині вказана без вартості доставки.

·         Мінімальної суми замовлення немає.

·         Відправка накладеним платежем можлива після  передплати у розмірі 30%  від суми замовлення.

·         Відправка післяплатою здійснюється тільки по території України.

Предмет Договору

Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товару запропонованого Продавцем в Інтернет-магазині в тому числі:

·         добровільний вибір Покупцем Товарів в Інтернет-магазині;

·         самостійне оформлення Покупцем Замовлення в Інтернет-магазині;

·         оплата Покупцем Замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

·         виконання і передача Замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

Покупець самостійно оформляє замовлення в Інтернет-магазині.

Замовлення Покупця може бути оформлене по телефону і / або через Сайт Інтернет-магазину

При оформленні Замовлення по телефону Покупець надає Продавцю наступну необхідну інформацію для оформлення Замовлення: прізвище, ім'я, по батькові Покупця або Одержувача Замовлення, Адреса доставки Товару, контактний телефон.

При оформленні Замовлення через Сайт Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товар і відправляє сформоване Замовлення Продавцеві за допомогою мережі Інтернет

Якщо після отримання Замовлення виявляється, що на складі Продавця відсутній необхідний Товар або його кількість, Продавець інформує про це Покупця за контактним телефоном або електронною адресою, зазначеною в замовленні. Покупець має право погодитися прийняти Товар в кількості, що є в наявності у Продавця, або відмовитися (анулювати) від замовлення.

Покупець повинен бути відповідальним за всі Замовлення, проведені з використанням пароля Покупця. Покупець погоджується тримати його або її пароль конфіденційно і повідомляти Продавця протягом 24 годин про будь-яке несанкціоноване використання пароля. Продавець не несе відповідальності і не захищає Покупця від несанкціонованого використання пароля Покупця.

Вартість та порядок оплати замовлення

Ціна Товару вказується поруч з певним найменуванням товару на Сайті Інтернет-магазину.

Ціна Товару на Сайті Інтернет-магазину може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

Оплата Товару Покупцем або Одержувачем проводиться в формі і способами, зазначеними Продавцем в розділі Оплата і доставка на Сайті Інтернет-магазину .

Продавець має право надавати Покупцеві або Одержувачу знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, порядок і умови нарахування та надання бонусів можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

Покупець зобов'язаний після надання реквізитів для оплати протягом 3-х банківських днів здійснити оплату, в іншому випадку, наявність товару не гарантується. Продавець не несе відповідальності за затримку платежів банківськими установами України.

Обробка і доставка замовлення

Доставка Товару здійснюється способами, зазначеними Продавцем в розділі Оплата і доставка на Сайті Інтернет-магазину.

Замовлення обробляються Продавцем протягом 1-3-х робочих днів (зазвичай в той же день або на наступний) з моменту надходження в магазин.

Замовлення, що доставляються службами швидкої доставки Нова пошта, МістЕкспрес, Деліверлі зі способом оплати «зворотня доставка» відправляються в той же або на наступний день після надходження замовлення. Якщо неможливо виконати замовлення на 50 і більше відсотків, то таке замовлення не надсилається без повідомлення та згоди «Покупця».

Замовлення, що доставляються службою швидкої доставки Нова пошта, відправляються протягом 1-2 робочих днів після надходження оплати щодня крім суботи та неділі.

Гарантія та повернення товару

Продавець не здійснює гарантійний ремонт товару, придбаного в магазині.

Повернення товару належної якості протягом 14 днів з дня здійснення покупки проводиться в порядку передбаченому законодавством України за рахунок Покупця.

Відрізний товар поверню не підлягає Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Інші положення

Продавець резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або розміщення на Сайті будь-якої інформації, а так само видалення або розміщення будь-яких товарів і послуг для продажу, що не суперечать чинному законодавству України. Продавець може змінювати цей Договір або ціни на товари і послуги без повідомлення про це Покупця і може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення Покупця. Модифікація цього Договору буде вважатися дійсною після публікації його на Сайті та відноситься до угод, укладених після дати публікації.

Продавець резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг Покупцеві, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг.

Продавець може використовувати інформацію, надану «Покупцем» для аналізу своєї діяльності, а також для повідомлення Покупця про новини магазину, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України.

Реквізити Продавця

ФОП Ковальчук Ігор Олександрович
ІПН
2822911392
р/рах
UA883154050000026003052320303 у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 315405
Адреса реєстрації: м. Хмельницький, вул. Винниченка, 10

Top