Натуральні килими

Килим важливий предмет інтер'єру, який здатний прикрасити приміщення та надати йому родзинки. На сьогоднішній день люди вважають за краще відмовитися від синтетичних тканин і використовувати в інтер'єрі вироби з натуральних матеріалів. Килимові покриття здатні надати особливої ​​атмосфери, додати затишку і комфорту. До натуральних матеріалів можна віднести - вовну, віскозу, шовк, бавовну, джут і сизаль. Такі полотна завжди відрізнялися високою якістю і володіють своїми характеристиками. Він служить як теплоізоляційний матеріал. Виріб здатний відрегулювати рівень вологості в кімнаті, увібрати зайву вологу, яка міститься в повітрі. Таке килимове покриття не горить, а трохи тліє і не виділяє шкідливих газів у повітря. З огляду на це моделі з вовни досі користуються попитом. Вироби з вовни коштують дорожче, ніж зі штучних матеріалів. Враховуючи метод вироблення, полотно може бути досить грубим. Крім того, вовна відноситься до алергенів і підійде не кожній людині. Матеріал здатний увібрати вологу і швидко сохне. У зв'язку з цим виріб використовують для ванних кімнат. За необхідністю домовласник може створити свій унікальний дизайн, покриття піддається фарбуванню. Якщо полотно забруднилося, його можна покласти в пральну машину. Головною особливістю такого виробу є вигоряння на сонці, тому полотно бажано розміщувати в тіні. Це допоможе тривалий час зберегти ворс привабливим.Крім того, є безворсові моделі. 

 

Покриття з шовку 

Цей матеріал вважається міцним і довговічним. Якщо правильно доглядати полотно, воно прослужить тривалий час. Килим з шовку виділяється багатою кольоровою гамою. Ворс дуже м'який, у ньому не заводяться кліщі чи інша живність. 


Однак такі вироби коштують недешево. Це з тим, що полотно тчуть вручну. Вироби в основному виконані в класичному стилі, хоча зустрічаються і сучасні. Такі вироби є гарною альтернативою шовковим полотнам. Вони сяють на сонці і здатні переливатися всіма кольорами веселки. Ворс досить м'який та холодить. 


Однак, таке полотно не можна розміщувати у ванній кімнаті, воно боїться води. При попаданні вологи ворс стає таким пружним, зовнішній вигляд погіршується. Виріб не має теплоізоляційних властивостей і служить як декор. 


На сайті нашої компанії представлено безліч полотен з натуральних матеріалів. Всі вироби відрізняються високою якістю та багатою кольоровою гамою. Вартість килимів приємно здивує клієнтів. Доставка продукції здійснюється як кур'єром, і поштовими організаціями. Якщо у вас виникли питання, менеджери із задоволенням на них дадуть відповідь.

Top