Килими з акрилу - нове покоління килимів!

Акрил - це популярний синтетичний матеріал, який виготовляється на основі акрилонітрилу. Йдеться про прозорому пластику, його зазвичай доповнюють спеціальними полімерними сумішами, завдяки якому виходить створювати зносостійкі і привабливі акрилові волокна. Саме з них виробники за допомогою професійної техніки створюють покриття для підлоги, які служать десятиліттями і при правильному догляді не втрачають своїх естетичних якостей.

зараз килими з акрилупредставлені в різних відтінках. В асортименті є класичні бежеві, білі, молочні, кавові, коричневі, сірі та чорні відтінки, а також яскраві моделі всіх кольорів веселки. На виробництві покриття для підлоги обробляють засобом проти загоряння, підвищеної вологи і ультрафіолетових променів.

Переваги килимів з акрилу

Вперше акрилове покриття для підлоги на ринку з'явилося ще в шістдесятих роках. Це волокно фахівці часто порівнюють зі штучною вовною. Синтетика стійка до стирання, впливу сильних хімічних речовин.

Ковры из акрила - высокое качество по доступной цене

Килими з акрилувикористовуються не тільки в житлових, але і в комерційних приміщеннях. Для догляду за ними створені навіть спеціальні речовини, які не руйнують структуру волокон і дбайливо їх очищають.

Переваги акрилових килимів:

·         протистоять появі плям і забруднення;

·         захищені від статичної електрики;

·         яскравість забарвлення зберігається і через 5 років;

·         низька вартість.

Моль та інші комахи не зашкодять акриловому килиму, оскільки синтетика не схильна до такого впливу. Акрил вбирає вологу, тому користувач може не переживати щодо того, що прямо в килимі заведеться пліснява.

Як доглядати за акриловим килимом?

Проводити генеральне чищення цього вироби рекомендується щороку, поверхнева вологе прибирання в ідеалі повинна проводитися кожні два місяці. Доглядати за килимом можна за допомогою фена, пилососа, парового очищувача. Якщо його немає, то допустимо використовувати теплу мильну воду або спеціальне чистячий засіб, призначений для синтетичних матеріалів.

Перед миттям фахівці рекомендують ретельно пропилососити підлогове покриття мінімум 4 рази. Так вийде прибрати навіть дрібні забруднення і крупинки. Сушити виріб феном можна тільки після того, як зникнуть всі поглиблення і вм'ятини.

  • Килими з акрилу - нове покоління килимів!
Top