Килимові тренди 2022 року

Килими у сучасному дизайні приміщень відіграють не тільки практичну роль, як це було раніше, а й декоративну. Ці вироби стали використовуватися як оригінальний елемент для прикрашання внутрішнього простору житлового приміщення. Але перед тим, як купити килими, покупці повинні ознайомитися з основними модними тенденціями цього сезону, які дозволять підкреслити індивідуальність обраного стилю і додати інтер'єру оригінальний штрих.

Особливості стильних килимів

Щоб килим купити не тільки за доступною ціною, але і, щоб виріб відповідав останнім дизайнерським тенденціям, краще ознайомитися з новинками ринку, які поєднують у собі практичність використання простору та високий рівень комфорту. Для цього багато моделей товару прикрашаються неординарними візерунками та унікальними комбінаціями колірних рішень.

У наступному році дизайнери рекомендують купити килим на підлогу, виконаний у класичному стилі, який відрізняється своєю простотою, відсутністю дрібних та химерних деталей, а також нейтральною палітрою для фону. Ключовими особливостями оформлення килимів у такому стилі вважаються:


· Простота силуетів для однорідного покриття;


· Нейтральність колірної палітри;


· Для великих площ - великі вироби;


· стриманість, що дозволяє використовувати килими як тло для предметів інтер'єру.

Також у 2022 році покупці зможуть підібрати вироби з новими варіаціями візерунків та текстур, які ідеально поєднуються між собою.

В інтер'єрі перевага надаватиметься килимам в еко-стилі.Цей текстиль гарантує створення гармонійної атмосфери. Для виготовлення цих покриттів використовуються натуральні матеріали, при цьому вони піддаються мінімальній обробці. А для отримання об'ємних виробів використовується бавовна чи джут. Також перевага віддається природним візерункам та природним кольорам.

А для оригінальності дизайну варто звернути увагу на малюнки, які відрізняються своєю бляклістю, ніби зазнали впливу часу. Також можна підібрати дизайн виробу залежно від шанованої культури.

Критерії вибору

Вибір текстилю для підлоги буде залежати від кімнати, в якій його передбачається покласти. Килим у спальню варто вибирати в пастельних тонах із мінімальною кількістю візерунків. У передпокій краще купити темні вироби, а для візуального розширення простору у вітальні – підійдуть світлі покриття

  • Килимові тренди 2022 року
Top