лінолеум

Купити лінолеум в офісному приміщенні вважається правильним рішенням при плануванні створення сучасного інтер'єру. При виборі даного виду покриття для підлоги важливо враховувати той факт, що матеріалу буде піддаватися постійним навантаженням в результаті підвищеної прохідності людей. Тому він має бути досить міцним та стійким до впливу механічних пошкоджень.

Різновиди лінолеуму

Основні види лінолеуму, які пропонують своїм клієнтам європейські та українські виробники:

• гетерогенний – покриття складається з кількох шарів, славиться простотою догляду, тому що очищається за допомогою звичайного пилососу та вологої ганчірки;

• гомогенний – відрізняється від попереднього наявністю у складі гранул, представлених полівінілхлоридом, з додаванням вапна та барвників, що не несуть небезпеки, має основну перевагу – високий показник міцності та тривалий експлуатаційний термін.

Для офісів компаній з великою кількістю співробітників перевага надається першому варіанту, оскільки він має більш високий показник зносостійкості. Це зумовлено тим, що при стиранні верхнього шару декоративне покриття залишиться таким же за рахунок надійного захисту полівінілхлоридної плівкою.

Гетерогенний ділиться на підвиди: побутовий, комерційний та напівкомерційний. Для невеликих офісів підійде напівкомерційний варіант. А для великих компаній – лише комерційний.

Критерії вибору

Також при виборі варіанту цього покриття слід орієнтуватися на рівень навантаження, що може бути низьким або, навпаки, екстремально високим. Від цього показника залежить клас товару.Лінолеум, який підходить для укладання в офісах, має клас 31-34.

Цей параметр впливає на товщину шару та групу стирання. Другий критерій означає опір верхнього шару впливу зовнішніх факторів: появі плям, вм'ятин, забруднень. Перед покупкою рекомендують звертати увагу на такі особливості:

• наявність хімічного запаху;

• рівномірність нанесеного малюнка та його геометрія;

• стан країв полотна;

• наявність та стан захисного шару;

• інформація про номер партії.

Лінолеум на кухню за своїми експлуатаційними характеристиками багато в чому має схожість із подібним матеріалом в офіс. Адже він також має бути стійким до зовнішніх подразників та мати кілька шарів захисту.

  •  лінолеум
Top