Як вибрати сучасний ковролін

Як вибрати сучасний ковролін

Більшість вважає ковролін застарілим покриттям, яке нічим не відрізняється від бабусиної килима. Сучасні технології дозволяють створювати якісний, довговічний, зносостійкий і стильний ковролін. Це естетичний матеріал, який може використовуватися в декорі будь-якого інтер'єру. Зараз його застосовують, як для житлових, так і для комерційних приміщень. Плюс ковроліну в тому, що він перекриває дерев'яний, бетонну підлогу, плитку, фанеру і ДВП. Це універсальний виріб, яке створить естетику і повний комфорт. Головне правильно підібрати модель, щоб вона надала весь очікуваний функціонал.

Детальніше про вибір покриття для кухні

Чи не на кожній кухні можна зустріти підлогове килимове покриття, але це сучасний тренд. Матеріал простий у догляді, практичний і візуально покращує будь-який простір. Важливо знати, як вибрати ковролін для кухонного приміщення, щоб потім не пошкодувати. Фахівці рекомендують звертати увагу на короткий і середній ворс. Для кухні підходить виключно синтетичний матеріал, так як натуральний складніше піддається чищенню і швидко зношується.

Ковролин бытовой или коммерческий, отличия, выбор

Ринок пропонує безворсову модель з грязеотталкивающими властивостями. Для кухні це ідеальний варіант. Його легко почистити за допомогою спеціального засобу. Якщо потенційний користувач переживає, що він щось розіллє і пляма назавжди зіпсує матеріал, то краще брати товар на гумовій основі.

Як вибрати ковролін для вітальні?

У цю кімнату підходять будь-які тафтингові і ткані варіанти з різною висотою ворсу. Важливо відзначити, що тканий ковролін - не надто бюджетне задоволення, але він виглядає чудово і використовується довгі роки. Якщо цікавить демократична вартість, то краще вибирати тафтінговий.

У вітальні краще використовувати натуральні покриття. Це не дуже прохідна кімната, а значить матеріал не буде швидко зношений, також він зможе коригувати мікроклімат в приміщенні і випаровувати зайву вологу.

Підбір для комерційного приміщення

Не кожен знає, як вибрати сучасний ковролін для комерції. Віддавати перевагу необхідно також зносостійкості.

Ковролін використовується в:

·         готелі;

·         спортзалі;

·         більярдному приміщенні;

·         офісі;

·         салоні.

Важливо, щоб він справлявся з інтенсивним трафіком, був міцним, інакше швидко втратить товарний вигляд.

  • Як вибрати сучасний ковролін
Top