Штучна трава для футболу


На спортивних об'єктах часто використовується штучний газон. Він здатний забезпечити необхідне ковзання і створює при цьому почуття м'якості і еластичності. За своїми властивостями він повторює натуральну траву, яку не потрібно сіяти, удобрювати і поливати. Адже набагато приємніше падати на м'який газон, ніж на гумову основу.Трава для футболуздатна витримати великі навантаження, не боїться негативного впливу ультрафіолетових променів і атмосферних опадів. Таке покриття не гниє, в ньому не з'являються комахи або інші шкідники.

типи виробів

Трава для футболу виготовляється у вигляді рулонів. Це спрощує укладання матеріалу на поверхню. Виділяють кілька типів виробів:

·         поліетиленові;

·         Поліпропіленові.

Вироби першого типу більше підходять для декору. Другий використовують на спортивних майданчиках або спортзалах. Вироби з поліпропіленових волокон більш жорсткі, але міцні та довговічні.

Переваги штучного покриття

Основною особливістю матеріалу є його надійність. Тренування відрізняються високою інтенсивністю, тому багато виробників намагаються зробити ворс більш щільним. В результаті трава служить довше, ніж штучна трава для газонів. Крім підвищеної зносостійкості, трава для футболу має інші переваги:

·         Довговічність. Навіть самий бюджетний варіант здатний прослужити близько 20 років.

·         Простота в догляді. Для догляду за виробом не потрібно купувати спеціальних засобів.

·         Можливість використання на відкритій і закритій майданчику.

·         Екологічно безпечний матеріал з гіпоалергенними властивостями.

Газон можна використовувати в домашніх умовах. Надійне покриття з високим ворсом буде прекрасно виглядати біля будинку або на галявині. Дизайнери часто використовують траву для облаштування зимового саду або великий веранди. При необхідності покриття можна легко зняти і перенести в інше місце. Укладання не вимагає наявності спеціального обладнання або знань. Домовласник зможе самостійно впоратися з цим завданням. Перед монтажем, необхідно покласти дренажну основу. Вона допоможе відвести надлишок вологи і збільшить період використання трави. В каталозі покупці знайдуть різні моделі, що відрізняються по висоті волокон. З кожним зразком можна докладніше ознайомитися у відповідному розділі на сайті інтернет-магазину.

  • Штучна трава для футболу
Top