Штучна трава

Штучна трава відкриває перед ландшафтними дизайнерами величезні можливості. Сьогодні декоративний газон використовується не лише для оформлення присадибних ділянок, а й для декорування житлових та офісних приміщень. Основними стилями, де використовується така трава, є скандинавський та мінімалізм. Купити штучну траву за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин Ratio з доставкою в будь-яке місто країни.

Переваги штучного покриття

Попит на синтетичну траву з кожним днем ​​стає дедалі більшим, що обумовлено її численними перевагами:


· Простота догляду без необхідності постійно поливу, стрижки, внесення добрив та видалення бур'янів;


· таке покриття є зносостійким, міцним, а також воно зберігає насиченість свого кольору при постійному впливі ультрафіолету і з легкістю витримує механічні навантаження;


· правильно підібрана ширина виробу здатна згладити всі шорсткості;


· Різноманітність забарвлень та інших параметрів (ступеня жорсткості та щільності трави);


· Покриття є пожежобезпечним, так як використовуються для його виробництва матеріали не спалахують, а плавляться.

Тому після укладання такого газону можна кілька років не турбуватися про збереження його первісного вигляду.

Коли стане в нагоді штучний газон

Штучна трава підійде для укладання в районах, де несприятливі кліматичні умови не дозволяють висадити живий газон. Тому мешканцям регіонів, де постійно спостерігається прохолодна погода, можна скористатися послугами магазину «Ratio».Дуже часто використовується штучна трава для декору приміщень з метою надання їм свіжості, додавання в інтер'єр певної оригінальності та новизни. Користується попитом газон і при оформленні дитячих та спортивних майданчиків, де ризик отримання травм є найбільшим, тому дуже важливо звести його до мінімуму. Покриття підходить для декорування зон у громадських місцях – кафе, барах, торгових центрах, розважальних клубах та ін. Таким чином, вдається створити саме той інтер'єр, який буде максимально наближеним до природної краси.

При оформленні кімнат газон може приховати проблемні місця, заощадивши досить велику суму на проведення капітального ремонту. А присутність у дизайні «зелених острівців» сприяє покращенню загального сприйняття навколишнього середовища.

  • Штучна трава
Top