5 ознак натурального килима

Килим – це важливий та необхідний предмет домашнього меблювання, який дозволяє влучно та гарно доповнити інтер’єр приміщення. Бажання доповнити домашню обстановку гарним та натуральним килимом може зіпсувати покупка синтетичного (штучного) виробу під виглядом натурального. 

  1. Як визначити натуральність килиму?

Для того аби самостійно визначити якість та натуральність складу матеріалів, що були використані для виробництва конкретного виробу достатньо звернути увагу на наступні характеристики та ознаки:

  1. Натуральні килими, наприклад вовняні вироби, вирізняються серед великої кількості синтетичних товарів відсутністю блиску. Такі характеристики притаманні саме штучним волокнам, які гарно відблискують при падінні променів світла на його поверхню. 

  2. Нитки натуральних килимів із вовняних ниток можна визначити уважно придивившись до їхньої поверхні. Для таких виробів характерною ознакою є наявність коротких волосків на відміну від синтетичних матеріалів, що вирізняються гладкістю та великою довжиною використаної нитки. 

  3. Тактильні відчуття також допоможуть Вам визначити натуральність килиму – для цього достатньо провести рукою по ворсу. Після дотику до вовняного виробу на долоні зазвичай залишається відчуття пружності поверхні, еластичності та жирності. Контакт с синтетичними волокнами відрізняється поскрипуванням. 

  4. На приналежність виробу до натуральних чи штучних буде вказувати також їхня вага. Натуральні килими важчі та масивніші на відміну від синтетичних виробів такого ж розміру та параметрів. 

  5. Синтетика без спеціальної обробки антистатичними засобами швидко електризується, що являється явною ознакою такого складу килиму. Вироби з натуральних ниток піддаються процесам накопичення статичної енергії. 

Перелічені поради дозволять уникнути обману зі сторони продавців та придбати потрібний килим. 

Якщо у Вас є труднощі з вибором саме натурального килима, чи сумніви щодо ефективності та доцільності використання таких виробів – телефонуйте нам за вказаними номерами або пишіть нам через форму сайту у зручний для Вас час. 

Наші працівники підберуть для Вас ідеальні варіанти килимового покриття з урахуванням всіх побажань, вподобань та запропонують гарантовано натуральні та безпечні для використання товари в будь-якій стилістиці чи кольоровій гаммі. 

Top