"Правильний" килимок для ванної кімнати


Найчастіше підлогу у ванній викладений плиткою, це красиво і багатофункціональне. Однак, на голій плитці можна впасти, щоб уникнути неприємностей необхідно купитикилимок для ванної. На сучасному ринку представлено безліч моделей цього виробу, важливо правильно вибрати модель.

Властивості килимка для ванної

Килимок для ванноїзовні дуже привабливий, простий у догляді і забезпечує безпеку. Тим більше, стає на м'яку і прогумовану поверхню приємніше, ніж на плитку. Правильно підібране виріб має такі властивості:

·         Має противоскользящее підставу;

·         Пропускає повітря;

·         Стійкий до перепаду температур;

·         Легкий у догляді;

·         Має привабливий дизайн.

Матеріал для виготовлення може бути будь-яким: бавовна, мікрофібра, гума або ПВХ. Кожна модель має свої властивості. Вироби з гуми стійкі до вологи, універсальні у використанні. Килимки з мікрофібри мають довгий ворс. Вони здатні вбирати зайву вологу, але не піддаються пранню. Бавовняні килими є гіпоалергенними, але довго сохнуть і накопичують забруднення. Фахівці рекомендують купувати вироби, які мають влагоустойчивостью, в іншому випадку через місяць на поверхні утворюється цвіль.

особливості матеріалів

Килимок може бути виготовлений з синтетики або натуральних ниток. Синтетичний матеріал володіє влагоустойчивостью, зносостійкість, простий у догляді і коштує недорого. Натуральні вироби приємні на дотик, екологічно безпечні. Більшість домовласників воліють придбати виріб з синтетичної речовини.

Найчастіше килим виготовляють з акрилу. Він м'який на дотик і виконаний в різній колірній гаммі. Виробники покривають основу спеціальним протимікробну речовиною. Це перешкоджає появі бактерій, грибка і цвілі на поверхні.

Поліпропіленові вироби можуть бути прикрашені витіюватими візерунками і виконані в різних кольорах. Стали з'являтися товари з мікроволокна. Вони м'які і покриті спеціальним антибактеріальним розчином. Килим з ПВХ або гуми вважається недорогим варіантом. Продаються вироби в рулоні. Домовласник може вирізати шматок потрібно розміру. Вони стійкі до проникнення вологи, не ковзають, доглядати за ними просто. Людині залишається протерти поверхню вологою ганчіркою.

  • "Правильний" килимок для ванної кімнати
Top