Ковролін - підлогове покриття широкого призначення від найкращих світових виробників. Ковролін – це один із небагатьох типів покриття, який належить до представницького класу. За рахунок величезної кількості переваг він займає лідируюче місце на ринку. Крім того, що такий виріб формує затишний клімат, він також включає деякі переваги: ​​зручність, довговічність, відмінна звукоізоляція, оптимальність. Настил такого типу зазвичай застосовують у будинку, так як він особливо виділяється у домашній обстановці, а також ковролін ідеально підходить для офісних приміщень.

Ковролін

Сучасні будівельні технології дозволяють використовувати в  пристрої підлоги  найрізноманітніші ворсові покриття, які можуть бути нетканими, трикотажними, петлевими з високим і низьким ворсом.


Переваги ворсового покриття:

  • Добре поглинає шум.
  • Робить кімнату затишнішою.
  • Еластичний.
  • Висока стійкість до зношування.
  • Можливість вологого збирання.
  • Великий вибір кольорів і моделей, завдяки чому, ви зможете підібрати покриття, яке підходить саме для вашого приміщення.
  • Простий у монтажі, що дозволяє стелити килимове покриття самостійно, без втручання спеціаліста.
  • Основа ковроліну

    Вибираючи килимове покриття, у тому числі, варто приділити увагу та його основі, з якого матеріалу вона складається. Як правило, для створення основи ковроліну використовується синтетичний або натуральний джут, спінена гума, клеєна тканина або тонка гума.

    Визначити, з якого матеріалу виготовлена ​​основа ковроліну, можна за спеціальними мітками: Мус (спінена гума), Felt (штучна повсть), Jute (натуральний джут), Star (чорна гума зірочками), Diamant (чорна гума клітиною), Action Back (синтетичний) джут), Precqat (клейова основа).

    Купуючи килимове покриття, необхідно точно знати, з якого матеріалу складається його основа, оскільки деякі основи при взаємодії з іншими матеріалами можуть дати несподіваний ефект.

    Наприклад:

    • Якщо під ковролін з натуральною джутовою основою потрапить вода або просто волога, то покриття, в кращому разі, почне жолобитися, а в гіршому зовсім поїде.
    • Якщо ковролін на джутовій основі, як натуральної, так і синтетичної, постелити поверх  паркету , то на останньому залишаться подряпини.
    • Якщо на паркет постелити килимове покриття на гумовій основі, це призведе до його здуття.

    Якщо ваше приміщення спочатку передбачає підвищений рівень вологи, наприклад кухня, ванна кімната і т.д., а хочеться постелити саме килимове покриття, то краще використовувати ковролін, виготовлений з синтетичних матеріалів. І йдеться не тільки про ворс, а насамперед про заснування.

    Форма випуску ковроліну

    Раніше ковролін випускався тільки в рулонах, але тепер у продажу можна зустріти ковролінову плитку.

    Ковролінова плитка - це ковролін, нарізаний на квадрати розміром 50х50 сантиметрів.

    Ковролінову плитку в сучасному будівництві використовують повсюдно, її укладають у клубах, готелях, офісах, ділових центрах, квартирах і т.д.

    Переваги ковролінової плитки:

    • Забезпечує легкий та швидкий доступ до дротів та інших комунікацій, що розташовуються внизу покриття.
    • Зручність при укладанні, особливо якщо приміщення має складну конфігурацію.
    • Простота в чищенні і заміні, більше не потрібно знімати все покриття, при необхідності потрібно буде підняти плитку, що тільки забруднилася, і замінити на нову.
    • Зручність при купівлі, перевезенні тощо.
    • Можливість створення оригінальних малюнків.

    Ковролінова плитка з'явилася, в першу чергу, через оснащення приміщень комп'ютерами та іншим електронним обладнанням, яке потребує забезпечення швидкого доступу до прихованих під покриттям дротів. Спочатку ковролінова плитка була доступна тільки для офісних приміщень, але згодом, всі переваги такого способу були гідно оцінені і її стали випускати і для житлових приміщень. На сьогоднішній день ковролінова плитка має широку різноманітність кольорів та фактур та активно використовується у влаштуванні підлог житлових приміщень.

    Як доглядати за ковроліном:

    • За ковроліном необхідно доглядати, щоб покриття зберегло максимально привабливий зовнішній вигляд та тривалий термін служби.
    • Чистити покриття пилососом не менше одного разу на тиждень. Для чищення підійдуть всі види побутових пилососів, але найкраще використовувати прилад з щітками, що обертаються, і валиками.
    • Категорично забороняється використовувати пилосос для чищення ковроліну з основою з натурального джуту.
    • Плями, що з'явилися, варто видаляти якнайшвидше. Ковролін дозволяє видалити з ворсу більшість плям, викликаних побутовими забруднювачами, але чим швидше буде здійснено чищення, тим краще буде результат.

    Для укладання ковроліну, так само як і для багатьох інших покриттів для підлоги, величезну роль грає якість основи. Цементно-піщана стяжка є, мабуть, найкращим варіантом для створення рівної та гладкої поверхні, яка ідеально підійде як основа для укладання ковроліну. Компанія « Експрес Стяжка » спеціалізується на влаштуванні стяжки підлоги і всього за один день створить рівну та гладку поверхню, а спеціальна  напівсуха технологія  дозволить підставі витримувати пішохідні навантаження вже через 12 годин після монтажу, що значно прискорює решту ремонтних робіт у приміщенні.

    Особливості ковроліну:

    Ковролін представляє собою практичне, зносостійке та гарне підлогове покриття, яке може використовуватися для гарного облаштування приміщень різного призначення. 

    Головним секретом використання такого покриття - це вибір товару з певними характеристиками та властивостями для облаштування конкретних приміщень. 

    Для того аби обрати якісний та підходящий для кімнати ковролін важливо враховувати наступні моменти:

    • Вид матеріалу – з урахуванням технологій виробництва, використаних матеріалів та їхніх властивостей величезну кількість підлогового покриття можна розділити на декілька основних груп. Виставковий, побутовий, напівкомерційний та комерційний вироби. 

    • Матеріали підкладки чи ворсового покриття. Вибір товарів за такими характеристиками буде залежати від уподобань та фінансових можливостей покупців. Натуральні тканини та волокна відрізняються гарною службою, проте вартість буде значно вищою в порівнянні зі штучними варіантами волокон.

    • Обов’язково слід враховувати і кольорову гамму оформлення приміщень. Влучно та гарно підібрані кольори допомагають розширити простір невеликих кімнат, гармонійно доповнити інтер’єр та приховати недоліки підлоги. 

    • Клас зносостійкості – така характеристика виробу вказує на те який рівень прохідності та інтенсивність використання здатне витримати покриття. Від таких параметрів напряму залежить строк служби ковроліну. 

    Якщо у Вас залишись питання чи сумніви стосовно того який ковролін вибрати для дому, офісу, комерційної нерухомості або облаштування будь-яких інших приміщень – телефонуйте нам за вказаними номерами або пишіть через форму сайту. 

    Наші консультанти врахують всі Ваші побажання, уподобання та запропонують найкращі варіанти саме для Ваших цілей! 




Top